RODEN Road Design Polska Sp. z o.o. jest biurem projektowym oferującym usługi w zakresie projektowania inwestycji komunikacyjnych, przede wszystkim obiektów liniowych (dróg krajowych i dróg innych klas).

Spółka RODEN Road Design Polska
Sp. z o.o. istnieje od 2009 r.

  Założycielem i właścicielem polskiej spółki jest działająca na Węgrzech od 1991 roku firma RODEN Mérnöki Iroda Kft. z siedzibą w Budapeszcie.

W ciągu niemal 30-letniej działalności węgierska firma zdobyła bardzo duże doświadczenie w projektowaniu obiektów infrastruktury transportowej, w tym dróg szybkiego ruchu i autostrad, a także modernizacji linii kolejowych. W minionych latach na podstawie projektów wykonanych przez RODEN Mérnöki Kft. powstało na Węgrzech kilkaset kilometrów dróg ekspresowych i autostrad.

W okresie tylko ostatnich kilku lat węgierska firma zrealizowała m.inn. takie projekty, jak :

  • projekt budowlany i wykonawczy autostrady M4 na odcinku Abony- Fegyvernek z nowym mostem nad rzeką Cisą
  • projekt budowlany drogi ekspresowej M9 na odcinku Kaposvár – Bonyhád – 56 km
  • projekt budowlany i wykonawczy drogi ekspresowej M44 na odcinku Kondoros- Békéscsaba –17 km
  • projekt budowlany autostrady M30 na odcinku Miskolc- Tornyosnémeti- 56 km

Obie spółki ściśle ze sobą współpracują uczestnicząc jako konsorcjum w przetargach o zamówienia publiczne i wspólnie realizując zadania projektowe. W swojej działalności korzystają z najnowszego specjalistycznego oprogramowania wspomagającego proces projektowania oraz z wysokiej jakości sprzętu.

Zapraszamy do współpracy !